Drukarnia, wydawnictwo, produkcja opakowań

Grafikon – to zaawansowana technologicznie drukarnia i wydawnictwo. Nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny i usługowy oferuje najwyższą jakość w bardzo atrakcyjnych cenach. W ciągu ostatnich 30 lat dokonaliśmy licznych inwestycji, które przyczyniły się do znacznego poprawienia usług, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie Klienta.
Oferujemy kompleksową realizację dowolnych druków i publikacji, począwszy od przygotowania tekstów, wykonania zdjęć, druk i oprawę, aż po dostarczenie gotowych wyrobów do odbiorcy.
Jesteśmy nie tylko producentem kalendarzy, lecz także wykonawcą, plakatów, ulotek, etykiet, wizytówek czy innych elementów chętnie zamawianych przez firmy. W skład naszej oferty wchodzi także druk książek o dowolnych wymiarach. Możemy przygotować nie tylko standardowe produkty tego typu, lecz także nieco bardziej nietypowe formaty. Jesteśmy otwarci na tworzenie niewielkich notesów, dużych atlasów czy standardowych książek pojawiających się w księgarniach.
Wykonujemy projektowanie graficzne materiałów reklamowych, cyfrową obróbkę zdjęć, oprawę wydruków oraz usługi uszlachetnienia polegające na wzbogaceniu wydruków o dodatkowe właściwości estetyczne, m.in. pokrycie folią błysk, folią mat, lakierowanie UV pełne i punktowe.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując najlepszą technologię druku w danym przypadku.
Od ponad 30 lat zależy nam na tym, by tworzyć przyjazne i autentyczne relacje. Chcemy wpłynąć pozytywnie na Twój wizerunek i pomóc Ci osiągnąć zamierzone cele. Włożymy całą energię w to, by wyróżnić Twój projekt – by w morzu ofert był najbardziej widoczny.
Ważny jest dla nas Twój komfort, dlatego przez cały czas pracy nad realizacją zlecenia będziesz w kontakcie ze swoim opiekunem. Dzięki temu w łatwy sposób będziesz mógł kontrolować swoje projekty i mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na czas. Adres strony: http://grafikon.pl/