HMT – producent krążków do szlifowania gładzi

materiały do szlifowania
adres strony
https://sait.pl/
Opis:
Zajmujemy się produkcją krążków do szlifowania gładzi gipsowych, oraz innych powierzchni wymagających pracy z materiałami ściernymi. Jesteśmy wiodącym producentem w Polsce – od ponad 20 lat zaopatrujemy sklepy budowlane, hurtownie oraz firmy remontowo budowlane w wysokiej jakości produkty – głównie krążki do szlifowania gładzi i tynków.
HMT – producent krążków do szlifowania gładzi posiada nowoczesny park maszynowy obsługiwany przez doświadczonych i przeszkolonych pracowników. Naszą specjalnością jest produkcja pasów bezkońcowych różnych długości, szerokości oraz granulacji. Posiadamy także wyspecjalizowana linię do produkcji innowacyjnych krążków do szlifowania gładzi gipsowych. Jako jedyny producent w Polsce dzięki prowadzonym badaniom rozwojowym wprowadziliśmy do sprzedaży udoskonalony krążek HMY AERO – wykonany ze specjalnej włókniny poliestrowej. Badania udowodniły iż w porównaniu do standardowych krążków w znacznym stopniu redukuje zapylenie (nawet do 90%). Zastosowanie specjalnie przygotowanej włókniny oraz wielkość i rozmieszczenie otworów poprawiają także czas pracy redukując czas potrzebny na zeszlifowanie danej powierzchni.
HMT – producent krążków do szlifowania gładzi prowadzi także import oraz wyłączną sprzedaż na terenie Polski materiałów ściernych do szlifowania gładzi, tynków, oraz ścian Włoskiej firmy Sait.
Kategorie
Materiały budowlane
Podkategorie
Szlifowanie i cięcie
Adres firmy
ul. Przemysłowa 8, 11-700 Mrągowo
Telefon
48897410019