Kopalnia kamienia naturalnego kamień na dom elewację ściany

kopalnia kamienia naturalnego

Firma rodzinna wytwarzająca naturalną okładzinę kamienną na ściany domu oferuje płytki na ściany domu z naturalnego surowca jakim jest piaskowiec polski.
Nasza firma PPU Kamieniarstwo Pawlik zajmuje się od podstaw wytwarzaniem kamienia okładzinowego tylko z naturalnych surowców skalnych.
Znaczenie „od podstaw” oznacza że sami pozyskujemy surowiec skalny piaskowiec wydobywany w miejscu zwanym kopalnia kamienia naturalnego znajdująca się w miejscowości Grabowie w województwie łódzkim.
Nasze płyty na ściany salonu tniemy za pomocą pił diamentowych schładzanych wodą znajdującą się w obiegu zamkniętym przez co także nie marnujemy zbędnie zasobów tego cennego surowca jakim obdarzyła nas natura.
Nasz kamień na dom posiada od 4 cm grubości oraz kształty i kolory jak widać na prezentowanych zdjęciach w na naszej stronie internetowej w zakładce „Kamień elewacyjny”
Poza kamieniem elewacyjnym produkujemy także kamień murowy oraz kamień ogrodowy. Można nas nazwać jako producent kamienia murowego a także producent kamienia ogrodowego czy to producent kamienia do ogrodu.

adres strony:http://piaskowce.com/
kategoriaBudownictwo
podkategoriaogród
adres: 97-525 Wielgomłyny, Grabowie 3
tel. 604581097